2 Ağu · MommiesBook · No Comments

Mama Sandalyesi

Malum; çocuklarımıza alışveriş yaparken, bütçemiz izin verdiğince en iyisini almak istiyoruz. Mama sandalyesi alırken aslında, mama sandalyesinin işlevsellik konusunu hepimiz biliyoruz.

Mama sandalyesi, bebeğimizi oturtup güvenle yemeğini yedirebileceğimiz bir malzemedir aslında. Maksimum kullanım süreniz 2 sene bu da aklınızda olsun.

Bebeğim 6 aylıkken mothercare' e gittim ve Chicco Polly aldım. Şuan kızım 20 aylık ve bu mama sandalyesinden gayet memnunum. Fiyatı 459 TL

Evim bahçeli olduğu için, bu mama sandalyesini havanın durumuna göre ya bahçeye ya da mutfağa taşıyarak kullanıyorum. Tekerlekleri olduğu için kolay hareket ettirebilirsiniz ama kaldırmanız gereken noktalar olduğunda inanılmaz ağır.

Geçenlerde İkea' ya gittim. Restourant- cafe tarzı yerlerde karşıma çıkan Antilop mama sandalyesiyle karşılaştım. Fiyatı da oldukça uygundu. Bahçede kullanım için biçilmiş kaftan.  Zeynep yemek yerken, üstüne , yerlere ve dolayısıyla mama sandalyesine de dökebiliyor. Chicco Polly minderli ve çok boşlukları olan bir ürün olduğundan, ne kadar silsem de yemek artığı kalabiliyor. Fakat İkea Antilop dümdüz gayet detaysız bir ürün. Kirlendiğinde nemli bir bezle silin, pırıl pırıl. Hemen bir tane aldım. Fiyatı çok uygun olduğu için kolayca alınabilecek bir ürün. Sadece 59 TL.

 

 

Mama sandalyesi alırken dikkat edeceğiniz bazı noktalar şöyle;

Her  yere taşınmalı, tek elle kaldırılmalı, sökülüp takılmalı.

Fonksiyonel olmalı, parçaları sizin takıp çıkarabileceğiniz basitlikte olmalı.

Temizliği kolay olmalı ;çok uğraşmadan direk su ile yıkanabilen yada silinince kolayca temizlenen bir ürün olmalı tutularak, 1 dakikada kurumalı.

Category: Bakım

MommiesBook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Yenilikleri takip etmek için E-Bülten’ e üye olun


Bumerang - Yazarkafe