15 Mar · MommiesBook · No Comments

99 Ürünleri

Ben kızımın yalancısıyım; öyle herşeyi sevmez, kullanmaz kuzum, herkesin kucağına gitmez, herkese gülmez falan. Atarlıdır inceden. O yüzden onun tercihlerini de paylaşmak boynumun borcu. Bunu fazlasıyla hakkediyor.

Bebek cildi biliyorsunuz çok hassas bir yapıda. Hassasiyetinin yanında ayrıca çok geçirgen.  Bebek bakım ürünleri konusunda kullanılan ürünün içeriği bu sebeplerden çok önemli. Detaylıca inceleyip, ona göre seçim yapmak gerek. Tabi uygun bulduğunuz ürünü deneyimlediğinizde bebeğinizde ekstra hassasiyet oluşturması da mümkün. İlk tercihi her zaman siz, ikinci tercihi ise bebeğiniz yapacak.

 

Zeynep doğmadan önce; yurtdışından bir çok  bebek bakım ürünü aldım. Doğum sonrası 3 ay kadar bebeğimi sadece suyla yıkadım, zeytinyağı ve gülsuyuyla nemlendirdim. Sonra yavaş yavaş aldığım ürünleri denemeye başladım. Denediğim ve güvenilir bulduğum ürünlerin bir kaçı beni gerçekten yanılttı. Tekrar araştırmaya girdim. İpek Hanım'ın çiftliğinden bebek sabunu ve bebek masaj yağı istedim. İpek hanım çiftliğinin sahibi Pınar hanım' a bu anlamda güveniyorum. Gelen ürünlerimizi denedik ve sevdik.

Sonra doktorumun tavsiyesi ile 99 ürünleri ile tanıştım. Sadece eczanelerde satılıyor olması, pazarlama faaliyetlerinin de çok güçlü olmaması sebebiyle hiç karşılaşmamıştım ama içeriği, dokusu, kokusu gerçekten güzel. İpek hanım mahsulü sabunumu da arada bir kullanmak üzere 99 ürünlerini çok başarılı buldum.

Bebeğim 4. ayında 99 ürünleri nin yeni doğan şampuanı ile başladı. Çok köpürmeyen bir formülü var ve kokusu da çok hoş. Banyo sonrası vücut yağı ve losyonu ile masaja Zeynep bayılıyor. Ayrıca bende cildimde kuruluk hissettiğimde hem yağını hem losyonunu kullanıyorum.

Yağlı bir yapısı olmadığı için çabucak emiliyor. Pişik kremi de çok başarılı. Ben zeytinyağı ve pişik kremini dönüşümlü kullanıyorum. Fiyatları da uygun. Diğer ürünlerini de severek kullanıyorum.

Category: Öneriler

MommiesBook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Yenilikleri takip etmek için E-Bülten’ e üye olun


Bumerang - Yazarkafe